Meld overlast bij Port of Amsterdam

Woont u in Amsterdam of Zaanstad en heeft u geluidsoverlast van een schip aan de kade in het havengebied? Meld dit dan direct bij de havenmeester van Port of Amsterdam via het 24/7 telefoonnummer 020-5234600.

Oorzaak overlast

In veel gevallen is geluidsoverlast uit de haven afkomstig van een schip dat tijdelijk is aangemeerd en gebruik maakt van generatoren voor de stroomvoorziening. Meestal is een schip op dat moment niet in overtreding en kan er niet handhavend worden opgetreden. Port of Amsterdam kan wel onderzoek doen naar de bron en als dat nodig is contact opnemen met de kapitein van het schip.Werkgebied omgevingsdient: Amsterdam, Amstelveen, Aalsmeer, Diemen, Haarlemmermeer,Ouder Amstel, Uithoorn, Zaanstad

Werkgebied van de Omgevingsdienst

 • Noord-Holland
 • Utrecht
 • Flevoland

 • Amsterdam
 • Amstelveen
 • Aalsmeer
 • Diemen
 • Haarlemmermeer
 • Ouder Amstel
 • Uithoorn
 • Zaanstad
Stem